По-русски  Latviski 
Sākumlapa /  Cenas

Mājas lapu izveides cenas

Mums ir tikai 3 cenas:
  1. Kompānijas mājas lapas izstrāde 2000 EUR  + PVN.
  2. Interneta veikala izstrāde un tā sagatavošana darbam 5000 EUR  + PVN.
  3. Unikālu, klienta vajadzībām piemērotu sistēmu izstrāde 7500 EUR + PVN.
 Pievērsiet uzmanību tam, ka jāapmaksā vietnes izstrāde Jums būs jāapmaksā tikai tad, kad mēs būsim Jums parādījuši vietnes dizainu un paskaidrojuši, kā tā darbosies!
Ar interneta lapu izstrādi šodien nenodarbojas tikai slinkie. Katrs skolnieks, kuram ir dators un pieeja internetam ir pārliecināts, ka viņš var izveidot mājas lapu vai interneta veikalu 2 dienu laikā un 100 € robežās. No otras puses ir lielas kompānijas ar lielu darbinieku skaitu,ofisu telpām, kuras ir jāapmaksā, piedāvā interneta lapu izstrādi par vairākiem tūkstošiem latu. Šādi veidojas liela cenu starpība interneta lapu izstrādes tirgū.

 Mūsu kompānijai ir izdevies optimizēt mājas lapu izstrādes procesus, to cenas un klientu apkalpošanu. Tas ļauj mums piedāvāt klientam kvalitatīvu mājas lapu vai interneta veikalu par samērīgu cenu. Mūsu cenu politikas pareizību apstiprina arī tas fakts, ka globālās finanšu krīzes laikā mēs neesam zaudējuši nevienu klientu, tieši otrādi, mūsu klientu skaits ir palielinājies.

 No visa minētā izriet:
  • Ja Jums ir daudz brīvā laika un dzelzs nervi, Jūs varat pasūtīt mājas lapu pie studenta un pēc pusgada, samaksājot 100 €, saņemt nestabilu sistēmu.
  • Ja Jums ir lieka nauda, Jūs varat apmeklēt lielu dizaina kompāniju, kurai Jūs samaksāsiet ne tik daudz par mājaslapu, bet par kompānijas vārdu un tā reklamēšanu.
 Padomājiet, kādiem nolūkiem Jums ir vajadzīga interneta lapa? 
 Ja Jums nepieciešama mājas lapa, ar kuru būs viegli strādāt gan Jums, gan Jūsu klientiem, bet nevēlaties iedziļināties programmēšanas tehnoloģijās un dizainu izveidošanā, bet tajā pašā laikā nepārmaksāt, tad Jūs esat potenciāls mūsu klients. Būsim priecīgi izveidot Jums kvalitatīvu, skaistu un drošu mājaslapu vai interneta veikalu visīsākajā laikā un par samērīgu cenu.